63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Dzień Kropki 2023

18 września 2023

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki

Celem zajęć  było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, i działania.

Dzień Kropki jest to również dzień odwagi i zabawy.

Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Kropki gościły w zabawach ruchowych jak i matematycznych. Dzieci bawiły się z chustą animacyjną i kolorowymi piłkami do piosenki „Kropka”, układały kropki na sylwetce biedronek, a także układały pociąg z piłeczek.  Każda grupa wykonała kropkowe prace plastyczne, które podziwiać można było na przedszkolnym holu. Przedszkolaki zatańczyły taniec z balonem do piosenki Abby – Gimme gimme. Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło.

Ostatnie wpisy