63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Jasełka w grupach 5, 5-6 i 6-latków

20 grudnia 2019

W dniach 17-20 grudnia 2019 roku, w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie odbyły się przedstawienia jasełkowe oraz warsztaty bożonarodzeniowe. Starsze przedszkolaki wykorzystując swoje umiejętności aktorskie wcieliły się w postaci m.in.: Maryję, Józefa, króli, aniołów czy pasterzy. Wierszem i piosenką, wśród zimowej scenerii, dzieci przypomniały zgromadzonym gościom historię narodzin Jezusa i uświadomiły istotę Bożego Narodzenia. Natomiast młodsze przedszkolaki wraz z rodzicami, uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych, podczas których przygotowały piękne ozdoby choinkowe oraz zaprezentowały świąteczne tańce i piosenki. Dziękujemy dzieciom, rodzicom, zgromadzonym gościom za tę magiczną atmosferę a w nadchodzącym Nowym Roku życzymy wszelakiej pomyślności.


Ostatnie wpisy

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Kolorowy wystrój, bajeczne stroje, skoczna muzyka, a przede wszystkim radość i duże pokłady...