63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego

30 listopada 2019

Uroczystość z okazji Jubileuszu Pożycia Małżeńskiego – występ dla Jubilatów z Miasta i Gminy Tuliszków.

29.11.2019 roku z okazji 50 i 60 rocznicy ślubu w Restauracji „Bankietowa” w Tuliszkowie Urząd Gminy i Miasta Tuliszków przygotował dla Jubilatów uroczystość. W uroczystości wzięły udział przedszkolaki z grupy pani Emilii i pani Ani, które przygotowały słowno – muzyczną niespodziankę. Słowami piosenek: „…Tak to już, już wspomnień nadszedł czas…” oraz „…bo ja żono kocham Ciebie, przeżyliśmy wieku pół…” przypomnieli Jubilatom wspaniałą rocznicę ślubu. Na zakończenie występu szanownym parom, które w tym roku obchodziły złote i diamentowe gody, maluchy wręczyły słodkie upominki.


Ostatnie wpisy

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Kolorowy wystrój, bajeczne stroje, skoczna muzyka, a przede wszystkim radość i duże pokłady...