63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Pasowanie na przedszkolaka 2022

16 listopada 2022

Dzień 14 i 15 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców, które 1 września rozpoczęły swoją przygodę w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie. W tych dniach odbyła się pierwsza ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez panią dyrektor Justynę Gascon Carreño. Dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki oraz gra na instrumentach. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Dużą niespodzianką dla dzieci były odwiedziny Kubusia Puchatka, który wręczył dzieciom rożki obfitości przygotowanie przez rodziców.

Ostatnie wpisy

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

W dniu 17 listopada 2022r. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie odbyło się autorskie...