63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Pasowanie na przedszkolaka

27 listopada 2019

27.11. 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Maluchy zaprezentowały się we wspólnej części artystycznej, która była gromko oklaskiwana przez publiczność. Później dzieci złożyły uroczystą przysięgę,  obiecywały zgodnie bawić się z kolegami, codziennie przychodzić do przedszkola z uśmiechem, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonała aktu pasowania.  W tym dniu nie zabrakło też specjalnego gościa, którym był patron naszego przedszkola. Kubuś Puchatek gratulował dzieciom i życzył wspaniałych chwil w naszym przedszkolu.


Ostatnie wpisy

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Kolorowy wystrój, bajeczne stroje, skoczna muzyka, a przede wszystkim radość i duże pokłady...