63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Przedszkolaki dla Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

21 stycznia 2020

BABCIA I DZIADEK to słowa , które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre, dlatego   przedszkolaki z grupy 4-latków w dn. 20 stycznia 2020 r. zaprezentowały atrakcyjny program artystyczny dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści właśnie w ten  szczególny sposób okazali szacunek i podziękowanie szanownym seniorom.  Były serdeczne życzenia, wiersze, piosenki i tańce, które wzbudziły wiele emocji i wzruszeń, a co niektórym i łza zakręciła się w oku. Uwieńczeniem całości okazał się przepyszny tort w wykonaniu Pani dyrektor oraz odśpiewanie tradycyjnego 100 LAT, a także upominki wykonane przez nasze przedszkolaki. Owacjom nie było końca , a wspaniali wykonawcy zostali obdarowani  słodkościami.


Ostatnie wpisy

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Kolorowy wystrój, bajeczne stroje, skoczna muzyka, a przede wszystkim radość i duże pokłady...