63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Przedszkolaki w bibliotece – spotkanie z Panem Poetą

14 września 2022

Dnia 14 września 2022r. Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie przy współpracy z Biblioteką Publiczną, zorganizowało spotkanie autorskie z „Panem Poetą”, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki. Autor serii bajek edukacyjnych o ptakach, zaprosił dzieci do zabawy z poezją. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem wpatrywały się w bohatera – pacynkę, która opowiadała swoją bajkę zmiennym głosem. Dzieci bardzo chętnie angażowały się w zabawy wokół morału płynącego
z bajek Pana Poety. W przypadku „Kury, co była na diecie” mogły nawet nakarmić kurę – pacynkę zdrowymi warzywami i owocami. Na spotkaniu autorskim działo się wiele ciekawych rzeczy; był magiczny worek, oryginalne okulary i nakrycia głowy, falujące morze, kolorowe balony, barwne pióra. Dzieci opuściły bibliotekę zachwycone twórczymi i radosnymi zabawami z Panem Poetą.

Ostatnie wpisy

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

W dniu 17 listopada 2022r. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie odbyło się autorskie...