63 280 30 43

sekretariat@przedszkole-tuliszkow.pl

Przystań św. Mikołaja

16 grudnia 2019

Bardzo ważną z perspektywy dzieci jak i rodziców z naszego przedszkola okazała się akcja dobroczynna „Przystań Św. Mikołaja” (14.12.2019r.), której organizatorem było Stowarzyszenie „Razem dla dzieci” przy współpracy z nauczycielami, rodzicami i innymi osobami zaangażowanymi w przygotowanie bogatego programu świątecznego w hali widowiskowo – sportowej w Tuliszkowie. Zebrane środki celem doposażenia placu zabaw, zasiliły konto Rady Rodziców .

To był dzień niezwykle magiczny dla każdego dziecka. Na  przedszkolaków czekała moc wrażeń i atrakcji: spotkanie ze św. Mikołajem, otrzymanie prezentu, wspólny śpiew przed dużą publicznością, oglądanie przedstawienia „Śnieżna niespodzianka” przygotowanego przez nauczycielki, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” oraz korzystanie z atrakcji stacji zadaniowych: „Dekoratornia pierników”, „Malowanie bielą”, „Elfik antystresik”, „Kącik kreatywny”, „Malowanie twarzy” i inne… Rodzice z kolei chętnie brali udział w loterii „Paczka w ciemno”, dokonywali zakupów ozdób bożonarodzeniowych oraz kosztowali pysznych wypieków i potraw. Dzieciom czas mijał nieubłagalnie szybko podczas wielu aktywności którym towarzyszyły przepiękne muzyka i śpiew.


Ostatnie wpisy

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Kolorowy wystrój, bajeczne stroje, skoczna muzyka, a przede wszystkim radość i duże pokłady...